In treatment (Terapia)

Na podstawie serialu HBO „In Treatment” sezon 1 i 2

Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Scenografia i kostium: Monika Nyckowska
Projekcje, światło: Monika Nyckowska
Przekład: zespół
Muzyka: Sigur Rós

Występują:
Anna Lipińska / Laura
Małgorzata Chrzanowska / Sophie
Małgorzata Stróżek / Sophie
Bartłomiej Olszewski / Jake
Julia Sacharczuk / Mia
Michał Karczewski / Jake
Małgorzata Stróżek / Amy
Daria Głowacka / April
Urszula Chrzanowska / Sophie

Budzi nas dopiero tragedia. Budzi ze snu, znieczulenia, egoizmu i wsobnego życia. Obudzi nas choroba, może wypadek lub rozwód, a może dopiero śmierć. Po drodze gubimy życie, miłość, tracimy najbliższych lub siebie. Nie mamy czasu. Pędzimy, gnamy, załatwiamy, kupujemy, śpimy.
I gdy tak jedziemy samochodem skąd mamy pewność, że dziewczyna ( Sophie) jadąca obok rowerem, nie skręci nagle, nie spełni swojego „marzenia” i nie wjedzie pod nasze koła ?
A może w samochodzie obok spotkamy ( Mia) koleżankę ze studiów, której miłość odrzuciliśmy brutalnie ? A ona od 20 lat nie może nam wybaczyć, choć ma wszystko. A nie ma ani miłości, ani dzieci, ani rodziny. Jest bogatą prawniczką, ale wrakiem człowieka.
Widzimy małego chłopca w autobusie, który robi wszystko by scalić rozpadające się małżeństwo swoich rodziców. Opowiada dowcipy, walczy, ale oni ( Amy i Jake) zabrnęli już za daleko, a miejsce syna zajęła zdrada. Na deser zawsze możemy zakochać się w kimś kto nas nie chce ( Laura).
Na szczęście nas te problemy i te historie nie dotyczą i nie dotykają.
My jesteśmy szczęśliwi, my kochamy i jesteśmy kochani.
Nam jest dobrze.
A zatem ……. Dobranoc.


GALERIA
Produkcja: Akademia Teatralna w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Spektakl trwa około 2 godzin. Bilety w cenie: 15 PLN - normalny, 10 PLN - ulgowy do nabycia na 1 godz. przed spektaklem.
Rezerwacja możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 — 19:00 na portierni AT WSL przy ulicy Sienkiewicza 14 lub pod numerem telefonu: 85 743 54 53. Sponsor: